Monday, February 15, 2010

My new home

ahhh so exciting, just käisin valisin endale järgmiseks aastakse toa ja see jõe kohal ja kõige vanemas osas colleges. Score. aaa ja see on võrreldes teiste tubadega Bodley's odav ka. Muudel term 1700 naela, see 1100 naela. Score, bestest tuba colleges. Juhhei. so excited, et kallasin endale apelsinimahla peale. Mul teisel küljel Bay window, või see väljaulatuv osa, kus saab istuda ka..nagu need mis esimesed jõe kohal, aga need professorite toad. ahh good day.
I have an extremely bad day, kui rääkida oma lõputööst. brrr. Põhjustab närvivapustust ja see uncool, aga ma sain endale supervisori sellele, mis partly good, aga nüüd pean kuskilt raha saama. Kellelgi on üle 2000 naela? Ma koostasin öösel miinimumeelarvet (arvutasin metroopileteid ja toitu ja rongipileteid ja muud sellist jama, mis võttis üllatavalt kaua aega) ja minimaalselt mul vaja 1890 naela. see pole hea. ja see aasta on kõik reisifondid otsustanud, et neil on majanduskriis, niiiii närvivapustust tekitav.
Aga parematest asjadest... eelmine nädal käisin teisipäeval Londonis One Young World Summitil ja nägin/kohtusin igasuguseid cooliosid: Kofi Annan, Desmond Tutu, Bob Geldof, ...amm siis palju young leadereid all around the world ja palju inimesi, keda ma lihtsalt ei tea, kuna olen ohmoon, aga oleks hea teada. Majandusteadlasi, ministreid, ma ise ei näinud, aga talkid olid veel by John Kerry, Norra kuningas jne. Lauren Bush...või Bushi niece ...ei oska kontsadega kõndida. Just saying, see oli nii naljakas. Oh bless her. Käisin seal Global Poverty Projecti asjus.. http://www.youtube.com/watch?v=gdIe2qSZJuQ Aga igatahes..supertore oli, ma otsustasin hakata global leaderiks... not.
Aga jaa, besides all that, lähen hulluks tööga ja jooksengi nüüd raamatukokku,
Stay cute.

1 comment:

agle said...

miks sa küll sellest ei kirjutand, kuidas tutu jms inspireerisid sind american appareli tormama ja maailma kõige ilusama investeeringu tegema... ja toa said küll hea(Y)